סנני מים | שירות למתקני מים

מי שלל לרכישת סננים, ייעוץ ושירות למתקני בר מים

שירות תיקונים וחלקים למוצרי תמי 4 ואלקטרה

טלפון – 0544200566  מיילelka0544@gmail.com

מי שלל לרכישת סננים, ייעוץ ושירות למתקני בר מים

טלפון – 0544200566
מייל – elka0544@gm
ail.com

מסנן חילופי לאלקטרה בר או לתמי 4 – מסנן שמסיר 100% אבנית עם חומרים טבעיים!

מחפשים מסנן חילופי לתמי 4 בחיפה? רוצים לרכוש מסנן מיוחד למתקני מים לשומרי שבת? חברת מי שלל מספקת מגוון מסננים חילופיים וכן שירותי התקנה ותחזוקה למתקני מים. לקוחותינו נהנים משירות מהיר, אמין ומסור מטעם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב, וכן ממוצרי איכות בטוחים המוצעים במחירים נוחים לכל כיס.

חשיבות החלפת המסנן

המסנן הוא חלק חשוב במיוחד ולמעשה מרכזי בכל מתקן מים הניצב בבית, במשרד או במקומות עסקיים וציבוריים. בזכות המסנן מתקבלים מים נקיים, טעימים וללא סיכונים בריאותיים. יחד עם זאת, לאורך זמן מתחיל המסנן להתבלות מסיבות שונות וכך המתקן הולך ומאבד מיתרונותיו. כעת עולה לנגד עינינו החשיבות של רכישת והתקנת מסנן חלופי המסייע לכם למנוע הימצאות של חיידקים ובקטריות במי השתייה, וכן מלחים או אבנית שאינם טובים לבריאות, ולהמשיך ליהנות ממים צלולים ללא טעמי לוואי.

מגוון רחב של מסננים מתקדמים

אם אתם מחפשים מסנן חילופי אלקטרה בר בחיפה, או מסנן למתקני מים נוספים, חברת מי שלל היא הכתובת הנכונה עבורכם. אנו מציעים מגוון רחב של מסננים מדגמים מתקדמים ובמחירים הוגנים ונוחים. דוגמא נאה לכך מהווה מסנן מים חילופי עם חיבור מהיר 6 ו- 8 של אלקה משולב אבנית, שהינו בעל תאימות לכל המכשירים. עימו כבר אין צורך להתקין מסננים גדולים ומסורבלים ולמעשה תוכלו לחבר אותו בעצמכם מבלי להזדקק כלל לטכנאי. מדובר במסנן מתקדם בעל תוקף לשישה חודשים או חמשת אלפים ליטרים של מים, המיוצר מחומרים טבעיים שתורמים לשיפור הטעם והאיכות של המים גם לתקופות ארוכות. יתרונות נוספים שלו הינם הפחתה משמעותית של האבנית, עמידה בלחצים גבוהים ללא צורך במקטין לחץ, פחם פעיל העומד בתקן NSF, ופלסטיק מאושר מזון העומד בדרישות ארגון הבריאות האמריקאי. לכן, עבור מי שמחפש מסנן מים משולב אבנית הטוב ביותר בעולם עם חומרים טבעיים זוהי הבחירה המתבקשת.

באתר החברה תוכלו להתרשם מעוד מגוון מסננים וציוד למתקני מים ביתיים. לפרטים נוספים וביצוע הזמנות ניתן לפנות אל נציגי מי שלל בטלפון 054-4200566 או טלפקס 04-6987737.

אם אתם מחפשים סנן ייחודי חליפי לתמי 4 או אלקטרה יש פתרון חסכוני ומהיר ואין צורך בטכנאי

עשו זאת בעצמכם!

מסנן חלופי תמי 4 – טבעי, איכותי ויעיל

נדרשים להחלפת מסנן תמי 4 פמילי, פרימיום או אחר? אל תתפשרו על פחות מהסנן האיכותי של חברת מי שלל. מדובר בסנן אלקה קוקוס מקורי, משולב אבנית, שהינו פטנט ישראלי מהפכני העומד בדרישות תקן אמריקאיות להפחתת אבנית במים. הסנן האיכותי והייחודי מסופק עם חיבורים מהירים להחלפה עצמית פשוטה. כמו כן, הוא מוצע למכירה עבור מחירים משתלמים ועם אחריות לשלושה חודשים עבור טעם ונזילות.

הצורך בהחלפת מסנן לתמי 4

באזורים רבים בארץ מי הברז סובלים מאיכות ירודה הפוגמת בטעמם ובמידת בריאותם. כפועל יוצא מכך בתי אב רבים בוחרים ובצדק להיעזר במתקני מים כפי שיש לחברת תמי 4 לספק. יחד עם זאת, יש לדעת שכמו בכל מתקן מים גם מסנן תמי 4 נדרש בתחלופה תקופתית. צורך זה נובע מתפקידו המרכזי של המסנן במתקן המים, האחראי על סינון מים טעימים ונקיים מופחתי אבנית ונטולי מלחים, בקטריות וחיידקים. עם הזמן המסנן שבמתקן מתחיל להישחק ולהתבלות ורמת תפקודו הולכת ופחותת. לכן שימוש שוטף במתקני תמי 4 דורש החלפת תקופתית של מסננים, בדרך כלל כל חצי שנה או בהתאם לכמות המים ו/או לפי הוראות היצרן.

מסנן חלופי מתקדם

חברתנו משווקת מבחר איכותי ומתקדם של מסננים לתמי 4. בין הבולטים והחדישים שבהם ניצב מסנן אלקה קוקוס המשמש כמסנן חלופי לתמי 4, המסיר מאה אחוז אבנית ממי השתייה שלכם באמצעות חומרים טבעיים ובריאים. המסנן תורם באופן משמעותי לשיפור טעם במים גם בטווח הארוך. הוא מסופק עם חיבור מהיר של שישה ושמונה מ"מ המתאים לכל דגמי המתקנים של תמי 4. כמו כן, מדובר במסנן קומפקטי שאינו תופס מקום ואשר ניתן לחברו לבד ללא עזרה של טכנאי. בנוסף, המסנן החלופי תקף לחצי שנה ו/או ל- 5000 ליטרים של מים מסוננים. הוא עומד בדרישות תקן של NSF והפלסטיק שלו עומד בדרישות ארגון הבריאות האמריקאי למזון. ואם לא די בכך, המסנן גם עמיד בפני לחצים גבוהים ואינו דורש הקטנת לחץ מים.

חלקי חילוף נוספים

מלבד מסנן לתמי 4 חלופי, חברתנו מספקת ומתקינה את כל חלקי החילוף הנדרשים למתקנים אלו על דגמיהם השונים, לרבות דגמי פמילי, דאבל בר, פרימיום וסודה. בין היתר תוכלו להזמין ציוד המיועד עבור מתקני תמי 4 כולל כרטיסי UV, רגעש נירוסטה למים קרים וחמים, כרטיס כוח, פאנל הפעלה לדגם פמילי, מיכל מים חמים, ספק כוח שניים עשר וולט מקורי, ברז חשמלי כפול, מנורת UV מבית פיליפס ועוד.

הזמנת מסנן חלופי לתמי 4
להזמנת מסנן חלופי לתמי 4 וציוד נוסף, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם מי שלל בטלפון 054-4200566.

קניית סנן חלופי לאלקטרה בר

דרך החברה המוערכת מי שלל תוכלו לרכוש סנן אלקטרה בר חלופי איכותי ביותר. מדובר בסנן איכותי משולב מחומרים טבעיים המסיר מאה אחוז אבנית מהמים. זאת עם שירות אמין, יעיל ומהיר המספק מענה לכל בקשה וצורך. כמו כן, החברה גובה עבור מסנן אלקטרה בר מחיר הוגן וכדאי ביותר המתאים לכל כיס.

מתקן המים של חברת אלקטרה

חברת אלקטרה הוותיקה מוכרת בשוק המקומי כיצרנית גדולה של מוצרי חשמל שונים, ביניהם מזגנים, מכשירי סלולר ומחשבים. משנת 2010 החברה גם חדרה לשוק מתקני המים הביתיים עם המוצר המוביל אלקטרה בר. מדובר במוצר איכות העומד בדרישות מכון התקנים הישראלי ובתקני בטיחות בחשמל, דרישות המקבילות לאלו של ארגוני בריאות אמריקאים ואירופאים.

מסנן מים אלקטרה בר מונע בין היתר טעמי לוואי, כלור ומתכות כבדות, ובנוסף המתקן כולל גם נורת UV המסננת בקטריות וחיידקים. אין ספק שהושקעה מחשבה רבה בעיצובו של המתקן ובהיותו מוצר מתקדם, נוח ויעיל לשימוש. לאור נתונים אלו, אין פלא שבתוך מספר בודד של שנים אלקטרה בר הפך למוצר מוביל ומבוקש. במקביל עלתה הדרישה גם עבור סנן חלופי לאלקטרה בר כפי שאנו מספקים.

הצורך בהחלפת סנן באלקטרה בר

כל מתקן מים לרבות אלקטרה בר כולל מסנן המהווה מרכיב מהותי בטיהור וסינון המים. את מתקני המים יש להחליף כל כשישה חודשים או בהתאם לכמות מים נצרכת או לפי הוראותיו המיוחדות של היצרן. המסנן הינו מכשיר מיוחד המורכב מפילטר ותפקידו לטהר את המים מאבנית, כלור, טעמי לוואי, בקטריות, חיידקים ועוד. המסנן פעיל לתקופה מסוימת שבסיומה יש להחליפו, אחרת מתקן המים לא יתפקד כמצופה ממנו. לכן יש חשיבות רבה להחלפת מסנן אלקטרה בר וכך לשמור על איכות מי השתייה שלכם והיותם נקיים, צלולים, בריאים וטעימים.

מסננים חלופיים איכותיים

מחברתנו תוכלו להזמין סנן חלופי לאלקטרה בר איכותי ומתקדם. ברשותנו מבחר חדיש ואיכותי של מסנני מים, הבולט שבהם הינו מסנן אלקה קוקוס המהפכני. מדובר בפטנט ישראלי המבוסס על חומרים טבעיים שעומד בדרישות התקן המחמירות ביותר לרבות אלו של ארגון הבריאות האמריקאי. זהו מכשיר קומפקטי שאינו תופס מקום, יעיל ביותר גם כנגד אבנית, המסופק עם מחבר מהיר שישה ושמונה מ"מ המאפשר להתקינו לבד בקלות ופשטות, ללא צורך בטכנאי. בנוסף, סנן חדשני זה משמש לכמות מרשימה של 5,000 ליטר מים ו/או לתקופה של חצי שנה.

הזמנת סנן חלופי לאלקטרה בר

להזמנת סנן חלופי לאלקטרה בר ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו ואו צרו קשר עם מי שלל בטלפון 054-4200566.

דילוג לתוכן